Sexy Red Lips Ece Güçel | Makyaj Blogu: Chillax ile Tanıştınız mı?

26 Mayıs 2019 Pazar

Chillax ile Tanıştınız mı?


Herkese merhaba! :)

Yaz sonunda geldiğine göre size favorim olan Chillax markasından bahsedebilirim. Öncelikle Chillax ne demek ona açıklık getireyim. Açılımı Chill&Relax yani bedenen ve ruhen rahat ol ve yaşamdan keyif al demek istiyorlar 
J

İlk başta su geçirmez makyaj çantası ile başlayan alışverişim, sonrasında düğünde giymek için aldığım ipek leopar elbise ile devam etti. Şimdi ise plaj çantası, kimono ve aksesuarlarından seçimlerimi yapacağım.

Chillax markasının tüm tasarımları el yapımı, sınırlı sayıda üretiliyor. Kimono ve gömleklerde pamuklu kumaşlar ve rahat kalıplar tercih ederek baharda ve yaz aylarında bedeninizin rahat nefes almasını aynı zamanda eforsuz şıklık yakalamanızı sağlıyorlar.

Kimonolarının bir diğer özelliği kruvaze elbise olarak da giyebiliyorsunuz. İlk olarak kimono modellerinden ve nerelerde giymeyi tercih edeceğimden başlıyorum. Uzun yırtmaçsız, yırtmaçlı, uzun kollu, yarım kollu veya püsküllü olarak bir çok modelleri mevcut. Desenlerini doğadan aldıklarını söyleyen markanın özellikle zebra, kiraz desenli ve muz desenli olanlar şu an satın almak istediklerim. Kiraz ve muz desenli olanları plajda, sahilde bikinim üzerine giymeyi planlıyorum. Püsküllü Zebra desenliyi ise günlük olarak Jean, şort veya elbise üzerine giyeceğim. Kimono modellerini görmek istersen buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz.


Plaj çantaları büyük, pamuklu astarlı ve iç cepleri var. Oldukça hafif olduklarını belirtiyorlar. Plaja giderken yanıma alacaklarımı düşününce benim için vazgeçilmez olacağı kesin. Satın almak için palmiye ve deve tabanı desenli olanlar arasında kaldım şu an.

Ve gelelim klipsli tokalara! Türkiye’ye ilk Chillax markasının getirdiği tokaların renkleri, desenleri ve modelleri oldukça fazla. Muhtemelen 4-5 adet alacağım, zaten şu an indirimde J Bu tokalar şu an oldukça trend, kalitesinden memnun kalan arkadaşım saçından da hiç kaymadığını söyledi. Kötü saç günlerine son diyebiliriz
Eğer tatile gidecekseniz ve eksikleriniz çoksa sitede “Tatil Bavulu” kategorisinden peştemal, kimono, toka, deniz kabuklu bileklikleri tek pakette satın alabiliyorsunuz. Üstelik 50 TL ve 100 TL indirim kuponları bulunuyor.

Sizin acil dolabınızı yenilemeye ve tatil için alışveriş yapma ihtiyacınız varsa http://www.chillax.co/ ya hemen göz atabilirsiniz!

1 yorum :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...