Sexy Red Lips Ece Güçel | Makyaj Blogu: Oriflame Üyeliğim ve Siparişim

4 Şubat 2018 Pazar

Oriflame Üyeliğim ve Siparişim

Herkese merhaba! :)

Uzun zamandır buralarda yoktum ve kendimi yazarak anlatmayı çok özlediğimi farkettim.  Bu yüzden de aynı eskiden yaptığım gibi alışverişimi Instagram'dan değil buradan paylaşacağım bugün.

Bir süredir Oriflame ürünlerini merak ediyordum ve sipariş vermek istiyordum. Fakat etrafımda kimse Oriflame satış temsilcisi olmadığı için nereden sipariş vereceğime karar veremedim. İnternette bununla ilgili araştırma yaparken origuzellik.com sitesinin sahibi Ayşe Hanım'la tanıştım.

Konuşmaya başladığımızda ilk söylediğim şey ''Ben üye olmak istemiyorum sadece alışveriş yapacağım'' oldu. Çünkü birçok doğrudan pazarlama şeklinde çalışan firma gibi üye olduğumda ilk başta belli bir limitin üstünde sipariş vermem gerektiğini ve birilerini üye yapmam gerektiğini düşünüyordum. Ayşe Hanım bana detaylı bir şekilde anlattı, sıkılmadan her soruma cevap verdi. Üye olursam kendi ürünlerimi %30 indirimle alabileceğimi söyledi. Kısacası zaten hep ihtiyacım olan ürünleri indirimli alabilecektim ve kargo direkt olarak benim evime gelecekti. İkna oldum ve üye olduktan sonra hemen ilk siparişimi verdim :)

Oriflame ürünlerini çok bilmediğim için Ayşe Hanım'ın önerilerine kulak verdim ve hem merak ettiğim iki ürünü aldım hem de onun önerisiyle Oriflame'ın çok satan ürünlerinden olan Tender Care'i ve Giordani Gold parfümü satın aldım.


Özellikle önerdiği Tender Care balm'dan çok memnun kaldım. Vücudumuzda kuruyan her bölgeye sürülebildiği için çok pratik bir ürün. Mutlaka çantama atmak için bir çeşidini daha alacağım ilerleyen günlerde :)Eğer sizin de kafanızda üye olursam illa birilerini üye mi yapmalıyım, çok miktarda sipariş mi vermeliyim gibi sorular varsa bunları kafanızdan atmanızı ve başka temsilcilerden fiyat farkı vererek alacağınıza üye olmanızı tavsiye ederim :) Sıkılmadan her sorumu yanıtlayan ve ürünlerime indirimli kavuşmamı sağlayan Oriflame direktörü Ayşe Hanım'a bir kez daha teşekkürler :) Siz de oriflame üyelik sistemine geçebilir  ve her ay kullandığınız ürünleri indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Görüşmek üzere!

3 yorum :

  1. Merhaba blog yazıyorum henüz çok yeniyim ismi www.makyajgunlukleri.com Sizce hesabımı daha fazla nasıl geliştirebilirim hesabımın altındaki kısma yorum yazacağınız her türlü yapıcı eleştirilerinize açığım şimdiden teşekkür ederim 😘 ❤️❤️❤️

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...