Sexy Red Lips Ece Güçel | Makyaj Blogu: Güne Pozitiflik Kat

30 Kasım 2017 Perşembe

Güne Pozitiflik Kat

Burçları takip etmek farklı bir hobidir. Bazı insanlar akıllarına gelince ya da bir şekilde karşılarına çıkınca burç yorumu okurlar. Ama özellikle benim gibi deli bir burç yorumu tutkunu iseniz her sabah büyük bir merakla okur, günün geri kalanına dair gücünüzü depolayabilirsiniz. Peki, bu nasıl mümkün olabilir? Yani, bir burç yorumu ile günün geri kalanı nasıl güzelleşebilir?
Uzun uzun yazılan burç yorumlarından bahsetmiyorum. Kısa ve öz, günün geri kalanına dair gerçekleşmesi beklenen olaylara dair yazılmış yorumlardan bahsediyorum. Örnek verecek olursam, ben her sabah büyük bir zevkle elle.com.tr’den günlük burç yorumumu okuyor ve evden öyle çıkıyorum. Gün içerisinde kimse başına neler geleceğini bilmiyor. Bazen olumsuz bir telefon konuşması, bazen yolunda gitmeyen bir ilişki, bazen de “hayatınızın fırsatı” dediğiniz mükemmel bir teklif... Bunların hepsi gün içerisinde olurken sizin nasıl davranmanız gerektiğine dair en ufak bir fikriniz olmayabilir. İşte tam olarak böyle anlarda burcunuzun size sunduğu alternatif davranış biçimlerini dikkate alırsanız, belki de en doğru kararları verebilirsiniz. Yine örnek verecek olursam, sabah okuduğum burç yorumumda bana bir karmaşıklığın içine girebileceğim ve eğer sabırlı olup sakin kalmayı başarabilirsem bu işten sıyrılabileceğim hakkında bir yorum okumuşsam ve gün içerisinde gerçekten bir karmaşıklığın içinde kendimi bulmuşsam direkt olarak modumu düşürmek yerine bana söyleneni uygulamaya çalışıp sakin kalmaya çabalıyorum. Eğer başarabilirsem gerçekten karmaşıklıktan kurtulduğumu ve modumu düşürmeden de inişli çıkışlı dönemlerde neler yapabileceğimi görmüş oluyorum.

Burç yorumları sadece başınıza gelecek olayları söylemez. Böyle bir iddiası da yoktur. Sadece gezegenlerin, ayın ve güneşin pozisyonlarına göre oluşabilecek olayları yorumlar. Bunun üzerine de size bazı tavsiyelerde bulunur. Bu tavsiyeler genellikle olumlamalar ve günün daha iyi geçmesini sağlayacak küçük ipuçlarıdır. Uygulanırsa nefis olur, uygulanmazsa belki gününüz bir tık daha düşük modda geçebilir. Günlük burç yorumu okumak benim için bu nedenle önemlidir. Bana pozitiflik katar ve bir olay üzerine uzun uzun düşünmek yerine kısa yoldan halledebileceğim akıllar verir. Uygulaması bana kalmıştır, zorunlu değildir.

Günlük burcunuzu okurken anekdotlara dikkat edin. Sadece okumayın, derinleştirin ve olayların farkına varın. Ben burç yorumlarım için Elle’nin internet sitesine bakıyorum. Uzun zamandır da sadece orayı takip ediyorum. Aklıma düşen sorular için de Elle’nin astroloğu Pınar Hanım’a İnstagram üzerinden ulaşabiliyorum. Sitede yalnızca bugünün değil, geçmiş günlerin burç yorumlarına da bakabiliyorum. Böylesi, bana kesinlikle daha kullanışlı geliyor. Dün neler yaşamışım ve yorumlardan neler çıkarabilmişim, ne kadarını uygulayabilmişim gibi konular üzerine düşünmek de günün beyin egzersizi görevini görüyor. Kısa ve öz olarak, burç yorumu okumak her şeyden önce bu araştırmaların matematiğinin de olduğunu bilmeyi gerektirir. Dolayısıyla burç yorumları, geçireceğiniz zamanın kalitesini de netleştirebilen bir ilimdir. Elle.com.tr üzerinden burcunuzu okuyabilir, haftalık, aylık ve yıllık yorumlamalarınıza dahi ulaşabilirsiniz. Burç özellikleriniz ve burç haberleriniz de yine bu sitede mevcut halde okumanız için hazırdır. Gününüzün pozitif geçmesi dileğiyle!

8 yorum :

 1. burç yorumları bazen çok motive ediyor insanları :)

  YanıtlaSil
 2. Burçlara inanan bir insan olarak bu yazı tam bana göre olmuş :)

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar !!
  Bu sene ikincisini düzenlediğim ınstagram ve blog keşif etkinliğime hepinizi bekliyorum.
  Etkinlik linki: https://izmirleydisi.blogspot.com.tr/2017/12/instagram-ve-blog-kesif-etkinligi.html
  Teşekkür ederim :))
  #bloggerlerarasıdestek

  YanıtlaSil
 4. Güne pozitif başlamak için bende burç yorumlarını okuyanlardanım :)

  YanıtlaSil
 5. Merhaba blog yazıyorum henüz çok yeniyim ismi www.makyajgunlukleri.com Sizce hesabımı daha fazla nasıl geliştirebilirim hesabımın altındaki kısma yorum yazacağınız her türlü yapıcı eleştirilerinize açığım şimdiden teşekkür ederim 😘 ❤️❤️❤️

  YanıtlaSil
 6. Güzel yazılarınız için teşekkürler. Elinize sağlık

  YanıtlaSil
 7. yazınız için emeğinize sağlık olsun.

  YanıtlaSil
 8. https://marjinalrealite.blogspot.com/?m=1 güzel bir blog başlangıcı

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...