Sexy Red Lips Ece Güçel | Makyaj Blogu: Naturals by Watsons Prestige Rose Vücut Peelingi

3 Aralık 2015 Perşembe

Naturals by Watsons Prestige Rose Vücut Peelingi

Herkese merhaba!

Geçtiğimiz haftalarda elime Watsons Türkiye tarafından gönderilmiş olan, içinde kendi ürünleri olan Naturals'ın paketi geçti.

Ben de ilk olarak vücut peelingini kullanmaya başladım ve onunla ilgili yorumlarımı paylaşacağım.


Peeling shea yağı ile formüle edilmiş bu yüzden cildinizi peelingden arındırdıktan sonra yumuşak bir ciltle karşılaşıyorsunuz. Peelinglerde benim için en önemli nokta taneciklerinin hiçbir şey yapmayacak kadar küçük olmaması ve cildime zarar verecek kadar da sert ve iri olmaması. Bu peelingde bu denge çok iyi tutturulmuş.
Gül kokusunu çok fazla sevmememe rağmen bundaki gül kokusu çok baskın değil. Yani tabiki o gül kokusunu alıyorsunuz ama buram buram değil, rahatsız etmeyecek kadar hafif. Hani bazı ürünler vardır ya kullandığınızda sizi mutlu eder, kendinizi şımartmış hissedersiniz. Watsons'ın bu peelingi de benim için öyle bir ürün oldu.
Elimde aynı serinin şampuanı, saç bakım yağı, duş jeli ve el kremi de bulunuyor. En yakın zamanda onları da kullanacağım.

Sevgiler

1 yorum :

  1. çok merak ettim deneyeceğim shea yağı olması ayrı bir güzellik umarım içeriği iyidir onun haricinde bakmak lazım :) ve bende yeni blog açtm tabi daha yazı yok :P ama burası çok güzel olmuş

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...