Sexy Red Lips Ece Güçel | Makyaj Blogu: Bourjois Bronzing Powder-Bronzer İncelemesi

19 Ocak 2014 Pazar

Bourjois Bronzing Powder-Bronzer İncelemesi

Herkese günaydın, bugün son zamanlarda almış olduğum ve bayılarak kullandığım bir bronzerdan bahsedeceğim. İncelemeye başlamadan önce şunu belirtmek istiyorum ki daha önce pek bronzer deneyimim yok. Bunu da kontür yapmak amacıyla değil ama kontür noktalarından hafifçe geçip yüzüme renk vermek amacıyla kullanıyorum.


Beni ilk çeken şey ambalajı oldu. Küçük karton bir ambalajın içinde geliyor ve bence bu özellikle seyahat için oldukça kullanışlı. 


 

Bildiğim kadarıyla 3 rengi var ve bendeki orta renk olan 52 numarası. İçinde turunculuk da olan bir bronzer bu yüzden kontür yapma amacıyla kullanacaksanız çok uygun olmayabilir. İçinde hafif ışıltıları da var ancak bunlar yüze geçmiyor, aynı Nars'ın Laguna bronzerın da olduğu gibi.


Önceden bronzer hiç kullanmazken artık yüzüme canlılık vermek, fondötenle eşitlediğim cildime derinlik katmak amacıyla kullanıyorum ve kısa sürede günlük rutinim içindeki yerini aldı. 
Yanlış hatırlamıyorsam bu ayın sonuna kadar watsonslarda %50 indirimli satılacak. Bulabilirseniz mutlaka bakın derim. Görüşmek üzere :) 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...