Sexy Red Lips Ece Güçel | Makyaj Blogu: Clinique Chubby Stick || 04 Mega Melon

27 Kasım 2013 Çarşamba

Clinique Chubby Stick || 04 Mega Melon

Clinique'in en ünlü ürünlerinden biri şüphesiz ki chubby stickler. Pratik olmasıyla, nemlendirmesiyle ve hafif bir renk vermesiyle bir çok kişinin beğenisini kazandı. Bu gün bahsedeceğim rengi ise 04 mega melon. 


Bendeki deneme boyu bir ürün, yaptığım bir alışverişte verilmişti. Kaç aydır kullanmama rağmen hala bitmedi. Daha önce hiç denemediyseniz bu tarz küçük boylar iyi oluyor. Rengini turuncuya bakan bir kırmızı olarak tanımlayabilirim. Nemlendirmesi çok iyi bu yüzden de ıslak bir bitişi var. Kalıcılığı da bu sebepten az aynen diğer ıslak bitişli rujlardaki gibi.  
Normalde dudaklarda netliği severim silik bir görüntüyü sevmem. Ancak kışın bu tarz ürünleri kullanmayı daha uygun buluyorum. Mega melon da her türlü makyajla kullanılabilecek renklerden. En çok şeftali-bronz tonlardaki allıklarla yakıştırıyorum.


Elimdeki chubby stickler bittiğinde bir de intense serisini denemeyi düşünüyorum. Kullandığım dudak ürünü bol nem versin, mat olmasın, biraz da renk versin diyorsanız chubby sticklere bir şans vermenizi öneririm. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...